š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Daesang Dried Seaweed (Wakame) - 150g
Brand: Daesang
Ingredients: Seaweed (100%).
Product of South Korea
Net Weight: 150g
Shipping Weight: 225g
Ingredients: Seaweed (100%).
Product of South Korea
Net Weight: 150g
Shipping Weight: 225g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1165/278 kj/kcal |
| Fat | 1.6 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.03 g |
| Carbohydrate | 48.3 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 17.6 g |
| Salt | 7.1 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Daesang Dried Seaweed (Wakame) - 150g
Daesang Dried Seaweed (Wakame) - 150g
Brand: Daesang
Ingredients: Seaweed (100%).
Product of South Korea
Net Weight: 150g
Shipping Weight: 225g
Ingredients: Seaweed (100%).
Product of South Korea
Net Weight: 150g
Shipping Weight: 225g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1165/278 kj/kcal |
| Fat | 1.6 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.03 g |
| Carbohydrate | 48.3 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 17.6 g |
| Salt | 7.1 g |
$6.32
Daesang Dried Seaweed (Wakame) - 150gā
$6.32
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Daesang
Ingredients: Seaweed (100%).
Product of South Korea
Net Weight: 150g
Shipping Weight: 225g
Ingredients: Seaweed (100%).
Product of South Korea
Net Weight: 150g
Shipping Weight: 225g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1165/278 kj/kcal |
| Fat | 1.6 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.03 g |
| Carbohydrate | 48.3 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 17.6 g |
| Salt | 7.1 g |











