š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Cortas Mint Water - 300ml
Brand: Cortas
Ingredients: Mint Water
Product of Lebanon
Net Volume: 300ml
Shipping Weight: 555g
Ā
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 0 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Cortas Mint Water - 300ml
Cortas Mint Water - 300ml
Brand: Cortas
Ingredients: Mint Water
Product of Lebanon
Net Volume: 300ml
Shipping Weight: 555g
Ā
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 0 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
$0.70
Original: $2.33
-70%Cortas Mint Water - 300mlā
$2.33
$0.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Cortas
Ingredients: Mint Water
Product of Lebanon
Net Volume: 300ml
Shipping Weight: 555g
Ā
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 0 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |






