Companion Cha'i Pow Yu (Braised Gluten) - 285g
Brand: Companion
Ingredients: Gluten (Non-GMO Wheat Protein, Soybean Oil), Water, Soybean Extract, Salt, Sugar.
Allergy Advice: Contains Gluten, Wheat, Soybean.
Product of Taiwan
Net Weight: 285g
Shipping Weight: 390g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 761/182 kj/kcal |
| Fat | 9.7 g |
| Ā Ā of which saturates | 3.4 g |
| Carbohydrate | 7 g |
| Ā Ā of which sugars | 4 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 15.9 g |
| Salt | 1.2 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Companion Cha'i Pow Yu (Braised Gluten) - 285g
Companion Cha'i Pow Yu (Braised Gluten) - 285g
Brand: Companion
Ingredients: Gluten (Non-GMO Wheat Protein, Soybean Oil), Water, Soybean Extract, Salt, Sugar.
Allergy Advice: Contains Gluten, Wheat, Soybean.
Product of Taiwan
Net Weight: 285g
Shipping Weight: 390g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 761/182 kj/kcal |
| Fat | 9.7 g |
| Ā Ā of which saturates | 3.4 g |
| Carbohydrate | 7 g |
| Ā Ā of which sugars | 4 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 15.9 g |
| Salt | 1.2 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Companion
Ingredients: Gluten (Non-GMO Wheat Protein, Soybean Oil), Water, Soybean Extract, Salt, Sugar.
Allergy Advice: Contains Gluten, Wheat, Soybean.
Product of Taiwan
Net Weight: 285g
Shipping Weight: 390g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 761/182 kj/kcal |
| Fat | 9.7 g |
| Ā Ā of which saturates | 3.4 g |
| Carbohydrate | 7 g |
| Ā Ā of which sugars | 4 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 15.9 g |
| Salt | 1.2 g |











