Chin Chin Ai-Yu Jelly - 540g
Ingredients: Water, Sugar, Gelatin (Plant Gum), Flavour.
Product of Taiwan
Net Weight: 540g
Shipping Weight: 695g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 280/67 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 17 g |
| Ā Ā of which sugars | 14 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Chin Chin Ai-Yu Jelly - 540g
Chin Chin Ai-Yu Jelly - 540g
Ingredients: Water, Sugar, Gelatin (Plant Gum), Flavour.
Product of Taiwan
Net Weight: 540g
Shipping Weight: 695g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 280/67 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 17 g |
| Ā Ā of which sugars | 14 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Original: $2.99
-70%$2.99
$0.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ingredients: Water, Sugar, Gelatin (Plant Gum), Flavour.
Product of Taiwan
Net Weight: 540g
Shipping Weight: 695g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 280/67 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 17 g |
| Ā Ā of which sugars | 14 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |











