Chilsung Lemon Lime Soda - 30x250ml
Brand: Lotte
Ingredients: Carbonated Water, Fructose-Glucose Syrup, Cane Sugar, Acidity Regulator (E330), Lemon and Lime Flavouring.
Product of Korea
Net Volume: 30x250ml
Shipping Weight: 9kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 170/40 kj/kcal |
| Fat | <0.5 g |
| Ā Ā of which saturates | <0.1 g |
| Carbohydrate | 10 g |
| Ā Ā of which sugars | 10 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | <0.5 g |
| Salt | <0.01 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Chilsung Lemon Lime Soda - 30x250ml
Chilsung Lemon Lime Soda - 30x250ml
Brand: Lotte
Ingredients: Carbonated Water, Fructose-Glucose Syrup, Cane Sugar, Acidity Regulator (E330), Lemon and Lime Flavouring.
Product of Korea
Net Volume: 30x250ml
Shipping Weight: 9kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 170/40 kj/kcal |
| Fat | <0.5 g |
| Ā Ā of which saturates | <0.1 g |
| Carbohydrate | 10 g |
| Ā Ā of which sugars | 10 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | <0.5 g |
| Salt | <0.01 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Lotte
Ingredients: Carbonated Water, Fructose-Glucose Syrup, Cane Sugar, Acidity Regulator (E330), Lemon and Lime Flavouring.
Product of Korea
Net Volume: 30x250ml
Shipping Weight: 9kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 170/40 kj/kcal |
| Fat | <0.5 g |
| Ā Ā of which saturates | <0.1 g |
| Carbohydrate | 10 g |
| Ā Ā of which sugars | 10 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | <0.5 g |
| Salt | <0.01 g |











