š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Charm Rice Thai Red Jasmine Rice - 1kg
Brand: Charm Rice
Ingredients: Thai Red Jasmine Rice (100%).
Product of Thailand
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.13kg
Ingredients: Thai Red Jasmine Rice (100%).
Product of Thailand
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.13kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1020/244 kj/kcal |
| Fat | 3.3 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 44.4 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 2.2 g |
| Protein | 6.6 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Charm Rice Thai Red Jasmine Rice - 1kg
Charm Rice Thai Red Jasmine Rice - 1kg
Brand: Charm Rice
Ingredients: Thai Red Jasmine Rice (100%).
Product of Thailand
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.13kg
Ingredients: Thai Red Jasmine Rice (100%).
Product of Thailand
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.13kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1020/244 kj/kcal |
| Fat | 3.3 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 44.4 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 2.2 g |
| Protein | 6.6 g |
| Salt | 0 g |
$5.25
Charm Rice Thai Red Jasmine Rice - 1kgā
$5.25
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Charm Rice
Ingredients: Thai Red Jasmine Rice (100%).
Product of Thailand
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.13kg
Ingredients: Thai Red Jasmine Rice (100%).
Product of Thailand
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.13kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1020/244 kj/kcal |
| Fat | 3.3 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 44.4 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 2.2 g |
| Protein | 6.6 g |
| Salt | 0 g |







