š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Charm Rice Thai Black Glutinous Rice - 1kg
Brand: Charm
Ingredients: Thai Black Glutinous Rice (100%)
Product of Thailand
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.133kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1486.31/355 kj/kcal |
| Fat | 3.2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 73.2 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0.5 g |
| Protein | 8.3 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Charm Rice Thai Black Glutinous Rice - 1kg
Charm Rice Thai Black Glutinous Rice - 1kg
Brand: Charm
Ingredients: Thai Black Glutinous Rice (100%)
Product of Thailand
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.133kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1486.31/355 kj/kcal |
| Fat | 3.2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 73.2 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0.5 g |
| Protein | 8.3 g |
| Salt | 0 g |
$1.80
Original: $5.99
-70%Charm Rice Thai Black Glutinous Rice - 1kgā
$5.99
$1.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Charm
Ingredients: Thai Black Glutinous Rice (100%)
Product of Thailand
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.133kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1486.31/355 kj/kcal |
| Fat | 3.2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 73.2 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0.5 g |
| Protein | 8.3 g |
| Salt | 0 g |



