š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Chang Sator (Petai) Beans - 100g [FROZEN]
Brand: Chang
Ingredients: Sator Nut (Petai) 100%
Product of Thailand
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 150g
Ingredients: Sator Nut (Petai) 100%
Product of Thailand
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 150g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 284/68 kj/kcal |
| Fat | 4 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 8 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Chang Sator (Petai) Beans - 100g [FROZEN]
Chang Sator (Petai) Beans - 100g [FROZEN]
Brand: Chang
Ingredients: Sator Nut (Petai) 100%
Product of Thailand
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 150g
Ingredients: Sator Nut (Petai) 100%
Product of Thailand
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 150g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 284/68 kj/kcal |
| Fat | 4 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 8 g |
| Salt | 0 g |
$3.98
Chang Sator (Petai) Beans - 100g [FROZEN]ā
$3.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Chang
Ingredients: Sator Nut (Petai) 100%
Product of Thailand
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 150g
Ingredients: Sator Nut (Petai) 100%
Product of Thailand
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 150g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 284/68 kj/kcal |
| Fat | 4 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 8 g |
| Salt | 0 g |











