Chang Holy Basil Leaves (Kra Prao) Cubes - 120g [FROZEN]
Ingredients: Holy Basil Leaves (100%).
Product of Thailand
Net Weight: 120g
Shipping Weight: 175g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 0/0 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Chang Holy Basil Leaves (Kra Prao) Cubes - 120g [FROZEN]
Chang Holy Basil Leaves (Kra Prao) Cubes - 120g [FROZEN]
Ingredients: Holy Basil Leaves (100%).
Product of Thailand
Net Weight: 120g
Shipping Weight: 175g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 0/0 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Original: $3.66
-70%$3.66
$1.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ingredients: Holy Basil Leaves (100%).
Product of Thailand
Net Weight: 120g
Shipping Weight: 175g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 0/0 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |











