Buenas Pepper Leaves - 227g [FROZEN]
Ingredients: Pepper Leaves (40%), Water.
Product of Philippines
Net Weight: 227g
Shipping Weight: 400g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 44965 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 1 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Buenas Pepper Leaves - 227g [FROZEN]
Buenas Pepper Leaves - 227g [FROZEN]
Ingredients: Pepper Leaves (40%), Water.
Product of Philippines
Net Weight: 227g
Shipping Weight: 400g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 44965 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 1 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Original: $3.66
-70%$3.66
$1.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ingredients: Pepper Leaves (40%), Water.
Product of Philippines
Net Weight: 227g
Shipping Weight: 400g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 44965 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 1 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |











