Bibigo Sesame Oil - 500ml
Brand: Bibigo
Ingredients: Sesame Oil (100%).
Allergy Advice: Contains Sesame.
Product of Korea
Net Volume: 500ml
Shipping Weight: 615g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 3695/899 kj/kcal |
| Fat | 99.8 g |
| Ā Ā of which saturates | 15.3 g |
| Carbohydrate | 0.1 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0.1 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Bibigo Sesame Oil - 500ml
Bibigo Sesame Oil - 500ml
Brand: Bibigo
Ingredients: Sesame Oil (100%).
Allergy Advice: Contains Sesame.
Product of Korea
Net Volume: 500ml
Shipping Weight: 615g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 3695/899 kj/kcal |
| Fat | 99.8 g |
| Ā Ā of which saturates | 15.3 g |
| Carbohydrate | 0.1 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0.1 g |
| Salt | 0 g |
Original: $11.91
-70%$11.91
$3.57Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Bibigo
Ingredients: Sesame Oil (100%).
Allergy Advice: Contains Sesame.
Product of Korea
Net Volume: 500ml
Shipping Weight: 615g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 3695/899 kj/kcal |
| Fat | 99.8 g |
| Ā Ā of which saturates | 15.3 g |
| Carbohydrate | 0.1 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0.1 g |
| Salt | 0 g |











