š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Aroy-D Palm Sugar - 454g
Brand: Aroy-D
Ingredients: Palm Sugar (100%)
Product of Thailand
Net Weight/Volume: 454g
Shipping Weight: 515g
Ingredients: Palm Sugar (100%)
Product of Thailand
Net Weight/Volume: 454g
Shipping Weight: 515g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1547/364 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 91 g |
| Ā Ā of which sugars | 82 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.07 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Aroy-D Palm Sugar - 454g
Aroy-D Palm Sugar - 454g
Brand: Aroy-D
Ingredients: Palm Sugar (100%)
Product of Thailand
Net Weight/Volume: 454g
Shipping Weight: 515g
Ingredients: Palm Sugar (100%)
Product of Thailand
Net Weight/Volume: 454g
Shipping Weight: 515g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1547/364 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 91 g |
| Ā Ā of which sugars | 82 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.07 g |
$2.39
Aroy-D Palm Sugar - 454gā
$2.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Aroy-D
Ingredients: Palm Sugar (100%)
Product of Thailand
Net Weight/Volume: 454g
Shipping Weight: 515g
Ingredients: Palm Sugar (100%)
Product of Thailand
Net Weight/Volume: 454g
Shipping Weight: 515g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1547/364 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 91 g |
| Ā Ā of which sugars | 82 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.07 g |











