Aroy-D Coconut Milk LITE - 400ml
Brand: Aroy-D
Ingredients: Water, Coconut Extract (24%), Emulsifier (E435).
Product of Thailand
Net Volume: 400ml
Shipping Weight: 510g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 254/62 kj/kcal |
| Fat | 5.9 g |
| Ā Ā of which saturates | 5.5 g |
| Carbohydrate | 1.2 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0.9 g |
| Salt | 0.03 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Aroy-D Coconut Milk LITE - 400ml
Aroy-D Coconut Milk LITE - 400ml
Brand: Aroy-D
Ingredients: Water, Coconut Extract (24%), Emulsifier (E435).
Product of Thailand
Net Volume: 400ml
Shipping Weight: 510g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 254/62 kj/kcal |
| Fat | 5.9 g |
| Ā Ā of which saturates | 5.5 g |
| Carbohydrate | 1.2 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0.9 g |
| Salt | 0.03 g |
Original: $1.86
-70%$1.86
$0.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Aroy-D
Ingredients: Water, Coconut Extract (24%), Emulsifier (E435).
Product of Thailand
Net Volume: 400ml
Shipping Weight: 510g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 254/62 kj/kcal |
| Fat | 5.9 g |
| Ā Ā of which saturates | 5.5 g |
| Carbohydrate | 1.2 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0.9 g |
| Salt | 0.03 g |











